Ay Yıldız İnşaat

Kalite Belgelerimiz

Adem Yıldırım tarafından kurulan ve 1994 yılından bu yana başarılarını sürdüren Ay Yıldız İnşaat, ismiyle sektöründe kalite ve müşteri memnuniyetini biraraya getiren bir marka olmuştur. Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında, kendi standartlarını aşan bir kalite anlayışını benimseyen Ay Yıldız İnşaat, özellikle Kooperatif projeleri ile altyapı işleri konusunda kayda değer bir bilgi birikimine sahiptir.

Firma olarak marka tescilimizi 2012 yılı itibari ile gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Türkiye Patent Enstitüsü tarafından on yıl süre ile aldığımız marka tescil belgemiz ile değerlerimizi korumak ve Adana'nın çehresini daha güzel, daha yaşanabilir hale getirebilmek adına somut adımlar atmaya devam edeceğiz.

Geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılıyoruz...

Misyonumuz & Vizyonumuz

Topluma, yaşamsal ve kültürel değerlere önem veren, itibarı güçlü, yenilikçi bakış açısıyla aklın ve bilimin ışığında kaliteli, hızlı ekonomik çözümler üretmek ve gelecek kuşaklara kalıcı eserler bırakmak varolma nedenimizdir.
İnşaat sektöründe ki; kurum, kuruluşlar ve müşterilerimizle karşılıklı ilişkilerimizi ve yürüttüğümüz faaliyetler doğrultusunda güven veren bir kuruluş olmaktır.
Fark yaratan kalite anlayışıyla, müşteri memnuniyetini ve potansiyelini sürekli artırmak, müşteri beklentilerinin ötesinde hizmet vererek mükemmeliğe ulaşma çabasında olmaktır.

0

Yıllık Deneyim

0

Konut Projesi

0

Tamamlanmış Proje

0

Satılmış Daire

Adem Yıldırım
Adem Yıldırım

Ay Yıldız İnşaat CEO

İnşaat sektöründe daima en iyi olabilmek için yeniliklere ayak uydurmak gerek. Sizlere daha iyi yaşam alanları sunabilmek için çalışıyoruz.

Ali Yıldırım
Ali Yıldırım

İnşaat Mühendisi

Firma olarak Adana ve çehresini değiştirebilmek için yenilikleri en modern şekli ile üreterek sunmak hedefi içerisindeyiz.